Wojciech Zimiński

6,8
83 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Wojciech Zimiński

Prowadzący audycje trzecie ucho w POLSKIM RADIU 3 ja czasami mam wrażenie że wokół mnie to same takie TRZECIE UCHA żyją ;/;/;/;/;/;/

Lifesun

Wojciech Z. to Wielki bohater romantyczny naszych czasów myślący w przetrąconej populacji powinien
otrzymać gratyfikację od mediów gdyby nie pańskie czujne nie podejrzliwe oba i te tajemnicze trzecie Ucha
i spostrzegawcze Oko dzięki którym obrania i starał się ratować przyczynę tej tragedii a może i świat
wobec szpiegów i ich bluźnierstw przed hańbą tych wygodnych krawaciarzy którzy powinny uważać żeby się
im zbytnio zapętliły na szyi. Można być bardzo mądrym zupełnie bez nauki. Człowiek uczy się do końca
życia. Musi sobie tylko zdawać sprawę z potrzeby nauki.Mądry ustępuje głupiemu,smutna to prawda
toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Świat nie jest już taki sam , jaki był do tej pory tej urbanizacji nic nie zatrzyma.
Nawet matka natura nie chce pomóc.

Lifesun

Pan ten świat tym uchem przed sądem i końcem uchronił. Tylko dziękować za pomoc.

Lifesun

I za to należy się nagroda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones