Paweł Królikowski

7,4
12 813 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Królikowski

.. wyrazić moją wielką sympatię do Pana Pawła :)
Jako Kusy totalnie mnie oczarował - i ten głossssssss ... mrrr ;)
Mam nadzieję, że będzie kontynuacja, bo Kusy + Lucy zapowiada się na ciekawy wątek !

Mam również nadzieję jeszcze nie raz uslyszeć o tym przemiłym aktorze - czas, by wreszcie zaczęto o Nim mówić częściej niż o młodszym bracie.

Tigercub

Popieram, popieram!
Kusy jest świetny!
:)

Pijana_powietrzem

Jestem z wami;)W Ranczo jest świetny,naprawde mi sie podoba

_malena_

poza tym wydaje się ciekawym facetem ogólnie w życiu , warty przeczytania jest wywiad z nim w jakimś nie dawnym "Na żywo" (tylko ile z tego jest naprawde jego słowami) , w sumie to kupiłam tę gazetę tylko z tego względu , jak będzie mozliwośc to kiedyś zamieszczę ten wywiad na stronie

karolinabachowska

pan Królikowski to naprawde inteligentny facet, swietny aktor i pociagajacy mezczyzna. Nareszcie jest ktos taki w naszych rodzimych produkacjach, z całym szacuenkiem do jego brata, ale tlewizji bardziej by sie opłacało gdyby to on pojawiał sie czesciej .. Czekam na wiecej panie Pawle. :)

Kamilu

Dzięki za wsparcie ;)Miło widzieć, że fanów jest wiecej :)))

BTW - co sie stało ze zdjeciem :( ?

Tigercub

no - sama dodałam ;) jest jako Kusy :D
mam nadzieję, że teraz już nie zniknie :]

Tigercub

Pierwszy raz spotkałam się z tym aktorem w "Ranczo" :D Jest fantastyczny jako Kusy :) Oczywiście również liczę na kontynuację Kusy+Lucy, bo w ogóle nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej :P Pozdrawiam fanów Kusego i "Rancza" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones