PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143385}
6,8 9 507
ocen
6,8 10 1 9507
5,9 8
ocen krytyków
Trzeci
powrót do forum filmu Trzeci

wczoraj ogladalam film i myslalam nad nim troche ale zastanawia mnie kim byl tan caly Trzeci...na poczatku myslalam ze jest to trzeci z tych bandytow, o ktorych mowa byla w radiu, i jeszcze ten jego pistolet w plecaku, pozniej rozmowa o tym, ze pistolet ojca Trzeci zgubil a przeciez ciagle mial jakis pistolet w plecaku. Do tej pory nie wiem kim byl Trzeci i jakie przeslanie mial ten film oprocz tego, ze Trzeci dal do myslenia mlodej parze z ktora podrozowal i jak widac skutecznie bo Pawel skonczyl umawiac sie z Krysia :DDD

makusia

Według mnie, Trzeci był Kimś w rodzaju Anioła Stróża. Zwróć uwagę na końcową scenę- Trzeci jedzie w samochodzie z kolejną, skłóconą rodziną (tą z dzieckiem, o której opowiadał) - będzie prowokował różne sytuacje, uwieczniał aparatem ich "drogę do szczęścia" - tak przynajmniej sugeruje ta scena. Według mnie, ten film jest "niezwykle zwyczajny" i przez to właśnie niezwykły. :)

ocenił(a) film na 10
makusia


A czego symbolem jest oko w trójkącie? Hmm???

Slamazzar

odpowiedź jest prosta on był tym trzecim,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones