PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143385}
6,8 9 507
ocen
6,8 10 1 9507
5,9 8
ocen krytyków
Trzeci
powrót do forum filmu Trzeci

DZIWNY FILM

ocenił(a) film na 3

USIŁUJE MIEĆ JAKIEŚ PRZESŁANIE I DRUGIE DNO,ALE NIE WYSZŁO,WSZYSTKO JEST NIJAKIE I NIE DOPRACOWANE,TIRÓWKA MÓWI DO POLICJANTA PUŚĆ GO BO PIĘKNY,A TEN GO PUSZCZA CO TO BYŁO? 3/10

Matiasparviere70

Nie zamierzam Cię naprowadzać, po prostu obejrzyj film jeszcze raz, jest w nim dużo treści ukrytej, film oczywiście nie jest dosłowny. Scena na komisariacie... nie wiem co masz na myśli - jest w porządku, policjant chce go zgarnąć bo uważa Pawła za bogatego gogusia, czuje do niego nie chęć, che go zamknąć choćby na 24 godziny, a ta prostytutka go pożałowała, komisarz go puścił, bo nie zależało mu koniecznie żeby go wsadzić, a jeżeli chodzi o wydźwięk - znaczenie tej sceny to mówiąc w skrócie; on ją obraził wcześniej, a ta się za nim wstawia. pokazanie aktu miłosierdzia, można się odwołać od Św. Pawła, który mówi "Zło dobrem zwyciężaj", myślę, że to porównanie jest na miejscu, ponieważ w "Trzecim" występuje dużo motywów biblijnych. I uwierz ten film ma przesłanie i bogatą teść.

ocenił(a) film na 8
ostronos

Bez przesady :)

Madredeus

Nie powiedziałbym; generalnie w filmie (mam na myśli te dobrze zrobione) jako takim jest bardzo wiele scen, które trwają bardzo krótko, są zaledwie błyskiem, a są jakoś ważne, mają gdzieś pozostać w naszej psychice. Ta rzeczona scena nie jest bardzo bardzo ważna, ale ja porostu ją wytłumaczyłem, że zwyczajnie jest sensowna.

użytkownik usunięty
Matiasparviere70

nie krzycz tak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones