PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143385}
6,8 9 503
oceny
6,8 10 1 9503
5,9 8
ocen krytyków
Trzeci
powrót do forum filmu Trzeci

7/10

ocenił(a) film na 7

żywiec zdrój
idea
jogobella
radio zet

nie za dużo tego jak na całkiem niezły film?

pochmurna

Oglądałem ten film (jestem jego maniakiem) najmniej razy dwadzieścia i nigdy nie zwróciłem na to uwagi.Fabuła, gra aktorska, sceny i ukryta postać w Marku Kondradzie... to mnie powala w tym filmie i na to zwróciłem uwagę a nie na stację w radiu czy wodę w butelce ;)

Tehace

ale to siebie nawzajem nie wyklucza;)
ja mimo wszystko zauważyłam te wszechobecne marki.

pochmurna

nie zapominajmy o IDEI, ona chyba byla najbardziej nachalna.

ocenił(a) film na 6
dominanta

ja akurat na reklamy IDEI patrzyłam z sentymentem ;)

pat_i_kot

No to tak jak ja :D Pierwsza sieć, i logo takie, nie nadęte, wręcz autoironicznie na luzie.
Tylko dlatego logo na maszcie rzuciło mi się w oczy. Reszty w ogóle nie pamiętam. Zresztą Idea wspierała jakieś regaty niegdyś.

Ale mi takie 'reklamy' w ogóle nie przeszkadzają, bo nie są nachalne, są naturalne. Tak jak w życiu. To nie jest to samo co np. w "Klanie".

ocenił(a) film na 9
pochmurna

Taki znak czasów - w jednych filmach np. zasłania się marki samochodów a w innych wszyscy jeżdżą Suzuki (Ratownicy).

ocenił(a) film na 7
pochmurna

W tym kraju tak się zdobywa fundusze na film...

d5day

Teraz się, dziękować niebiosom zmienia na lepsze, szczególnie od kiedy powstał Polski Instytut Sztuki Filmowej.

pochmurna

Mnie denerwowały te reklamy. Film chyba w całości wyprodukowany za pieniądze firm w nim występujących.

ocenił(a) film na 6
pochmurna

Tic tac, Prince Polo, taka francuska firma, nie pamiętam nazwy (pierwszy jogurt, który jedli był tej firmy), RMF na rynku w Krakowie, Pepsi, Coca cola, tam było dosłownie wszystko. To jedna z zagadek. Dlaczego było tak dużo tych firm, w dodatku wykluczających się nawzajem?

pochmurna

W tamtym okresie pozyskanie kasy na film nie było prostą sprawą (mówiąc łagodnie), producent, reżyser musiał takie rzeczy robić, a z resztą właśnie te lokowanie produkty było w "Trzeci" zrobione bardzo dobrze tzn. dyskretnie i naturalnie.

P.S.: W "Trzecim" było jeszcze więcej wstawek produktów. :P ... ale jak zauważyłaś to tym lepiej dla twórców, z resztą o tym powyżej wspomniałem.

ocenił(a) film na 8
pochmurna

Jak zwykle za maly budzet na ambitniejsze filmy. :)

ocenił(a) film na 8
pochmurna

ja za to nienawidzę jak wszystko jest ukrywane, nie lubię takich odrealnionych rzeczy jak np samochody bez logotypów itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones